המלצה לדף הבית בדפדפן הגלישה

דף הבית של דפדפן הגלישה הינו הדף הראשי שעולה כשמפעילים את הדפדפן. לרוב, מדובר בדף בו הגולש אוהב להתעדכן בידיעות חדשותיות או בפורטל המאפשר נגישות גבוהה לאתרים שבשימוש רב של הגולש.

אני רוצה להמליץ בפוסט זה על igoogle כדף הבית לדפדפן שלכם. מדובר בשירות המוסיף למנוע החיפוש המינימליסטי של גוגל אליקציות נוספות ובין היתר, מעדכן בחלוניות קטנות את הכותרות באתרים אחרים.

אני לדוגמא, בדף הראשי הוספתי את כל האתרים החדשותיים המעניינים אותי, את תיבת הדואר שלי, אפלקציה של To do list (המועילה למי שאינו משתמש ב Outlook של מיקרוסופט), תוכנת תרגום ועוד.


בנוסף, הוספתי סימנייה נוספת בה הוספתי את כל הבלוגים שאני אוהב (על אתרים ובלוגים מומלצים עוד ייצא פוסט נפרד בקרוב). כך, בלחיצת כפתור, אני יודע מתי אחד הבלוגים מעודכן, במסך אחד. אני מוצא כי שיטה זו פשוטה וידידותית יותר למשתמש מכל קורא RSS.

ה"חיסרון" של igoogle הוא שצריך להיות רשום לשירות הדואר של גוגל, ג'ימייל. מכיוון שלטעמי מדובר בשירות הדואר הטוב ביותר שקיים (למרות החדירה לפרטיות, כביכול) והערך המוסף של שירותים האחרים המוצעים על ידי חברת גוגל, אני חושב שמדובר בחיסרון פעוט ערך – ומי שטרם פתח חשבון דואר בג'ימייל, אין זמן טוב מזה לעשותו.

אם יהיה צורך בהסבר "טכני" כיצד להוסיף אפליקציות או כתובות לעדכון, אפרסם פוסט נפרד, לאור התגובות והמיילים שאקבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>