יורם ארבל

אתמול, מכבי תל-אביב בכדורסל ניצחה את ריאל מדריד, באחד מהמשחקים היותר מותחים שראיתי בשנים האחרונות.

איני רוצה להכביר במילים על המשחק, למעט שאפו גדול ליותם הלפרין ששמר את הכדור בידיו, 6 שניות לבאזר (סיום המשחק הרשמי לאחר 40 דקות) כשמכבי במינוס שלוש נקודות וזרק שלשה נהדרת שהוליכה לארכה גדולה במשחק. צריך ביצים בשביל מהלך שכזה (ולמען ההגינות, צריך גם מאמן בצד השני שיטעה טעות פאטלית ולא יורה על ביצוע עבירה…).

בפוסט אחר, כבר רשמתי שאני אוהב תוכניות רבות של ערוץ 10. שידורי מכבי תל-אביב אינם שונים. אני מאוד מתחבר לפרשנות של עופר שלח (בניגוד לפרשנות של אלי סהר), אני אוהב את הריאיונות, הניתוחים והסטטיסיקות. בעבר, התחברתי מאוד גם לקולו וליכולת השידור של יורם ארבל.

אני אומר בעבר – משום השידור אתמול היה הקש ששבר את גב הגמל.
במשך כל עונת השידורים הזו ניתן היה להבחין שמשהו אינו כשורה עם השדר הותיק. לרוב, זה התבטא בטעויות מינוריות כדוגמת בלבול בשמות השחקנים, טעויות בפרשנות שריקות של שופטים וכיוצא בכך. אתמול, נראה שיורם ארבל לא הצליח להוציא משפט מהפה בלי לטעות. ממש כך. זה כבר נהיה מביך איך ששלח צריך לתקן את הטעויות שלו – אך חמור מכך, יורם ארבל, לאור המתח הרב בו הוא היה שרוי במהלך המשחק, סינן קללה לאחר מהלך לא מוצלח של השחקן ויל ביינום (יאמר מיד, כי הוא התנצל על כך בחצי פה מספר שניות מאוחר יותר – אך הנזק כבר נוצר).

נכון, ליורם ארבל כישורים רבים ועבר עשיר עם היסטוריה מוכחת, אבל אולי, רק אולי, הגיע הזמן כי יפנה את מקומו לשדר אחר.

ואם כבר עסקנו בספורט, יש תסיסה גדולה ברשת בעקבות פרישת ייגרמייסטר מכתיבת הבלוג הספורטיבי שלו. הקליקו כאן לאחד הבלוגים האהובים עליי שהתייחס לנושא. והקליקו כאן לבלוג אחר שאהוב עליי מאוד שכתב על מכבי תל-אביב, בהקשר אחר לחלוטין.

תגובה אחת “יורם ארבל”

  1. אני מסכים עם כל מילה. יורם ארבל גמר את הסוס מזמן ונמאס לשמוע אותו. בשידורי כדורגל הוא עוד סביל, אך בשידורי כדורסל, בהם הוא לא מראה שום הבנה וידע חוץ ממה שמעבירים לו באוזניה, זה פשוט בלתי נסבל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>