שחרור לחץ לפני הבחינה בכתב של לשכת עורכי הדין

היום, לאחר חודשיים של לימודים לבחינת הלשכה, התחלתי להגיש את הלחץ. אין זמן טוב מזה לפרסם מספר המלצות ולהשכיח למספר רגעים את הבחינה הקרבה.

בלוגים מומלצים
כמובן שכשמדובר בבלוגים הרי שזה עניין של טעם אישי. כל אחד מתעניין בנושאים אחרים ואוהב אופן כתיבה שונה – והיופי הגדול ברשת שכנראה כמעט כל אחד יוכל למצוא את מה שהוא אוהב. לפניכם מספר בלוגים (שאולי כבר הזכרתי בעבר) שאני מתעדכן בהם באופן תכוף ואוהב אותם מאוד:

  1. אפי פוקס קודח – בלוג של משפטן, חובב טכנולוגיה ופרטיות (קצת מזכיר לי את עצמי), בעל דעות מוצקות במגוון נושאים. אפילו היה הסמ"פ שלי לתקופה קצרה וחונך עמית במרכז לאימוני המילואים ביבשה. שווה קריאה.
  2. בלוג המרצים למשפטים באוניברסיטת חיפה – בלוג שכשמו כן הוא. בלוג דעתני ומעניין בענייני משפט.
  3. דיסוננסקוגנטיבי - בלוג שעוסק בניתוחים מתמטיים ופסיכולוגיים של חיי היום-יום. מעניין ומאתגר מחשבתית.
  4. רק רשת – בלוג של יזם סטארט-אפ מצליח. הבלוג פורש את משנתו של המחבר ומגלה מעט את הקורה מאחורי הקלעים של היוזמות החדשות והטראנדים החדשים ברשת.
  5. download squad – עדכונים וחדשות בענייני אינטרנט, תוכנות ושאר עניינים טכנולוגיים.


אתר שמירת מסמכים

מהבלוג האחרון אף גיליתי את השירות שמציע Drop.io. האתר, כדוגמת רבים אחרים, מציע שירות של איכסון מסמכים ושליחתם הן בדואר והן כחלק מתבנית בדפי אינטרנט לדוגמא. היתרון של האתר על פני מתחריו הוא בשמירה על הפרטיות. לשם שימוש באתר אין צורך לנפק פרטים כלשהם ואין צורך להירשם. בנוסף, האתר מספק, ללא תשלום, אפשרות לשליחת המסמכים בפקס! השירות אמנם ניתן רק בארה"ב ובמגבלה של 20 עמודים לכל פקס, אך עדיין מדובר באתר הראשון שמציע שירות פקס בחינם. אני מחזיק אצבעות שמישהו ירים את הכפפה ויתחיל להציע שירות דומה גם לישראל.

תגובה אחת “שחרור לחץ לפני הבחינה בכתב של לשכת עורכי הדין”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>