לקראת יום ההורדות הגדול: תוספות נבחרות לפיירפוקס

 1. שתי התוספות שהן בגדר חובה למשתמש העברי ומתקנות את קריאת העברית באתרי חדשות מובילים – הארץ (אשר המדור קפטן אינטרנט הינו חובה לכל חובב מחשבים באשר הוא) ו-YNET. התוספות נמצאות בקורת אתר אחד ובאדיבותו של אחד בשם אפי נדיב.
 2. תוסף שפותר את בעיית התאימות של אתרים לדפדפן של פיירפוקס. קוראים לתוסף IE TAB והוא ניתן להורדה כאן. התוסף מאפשר למשתמש להחליף את דפדפן הצפייה בדף מסויים מפיירפוקס לאקספלורר ולהיפך (מאפשר ללכת עם ולהרגיש בלי).
 3. מארגן סימניות ברשת בשם del.icio.us ניתן להורדה כאן. מדובר בתוסף אשר שומר הסימניות, בצורה נוחה מאוד, מאפשר למשתמש להגיע לסימניות שלו מכל מקום וכן להיעזר בידע המשותף של הגולשים על מנת למצוא סימניות המקוטלגות באופן דומה לסימניות המקולגות אצל המשתמש.
 4. תוספות לבעלי חשבון GMAIL:
  1. האחת, אם קיבלתי ישנם מיילים חדשים ומידע נוסף (השולח, כותרת המייל ומספר מילים מתחילת המייל) והיא ניתנת להורדה כאן;
  2. השניה, הופכת את הג'ימייל למעין כונן איפסון נוסף, כך שבאמצעות גרירה בלבד לחלונית התוסף מתבצעת שמירה של הקובץ אותו גררתי (ולהיפך – ניתן לגרור מהחלונית קבצים שנשמרו בדרך זו בג'ימייל לשולחן העבודה). תוסף זה ניתן להורדה כאן.
 5. אמנם מבטיחים לנו כי הורדות בפיירפוקס 3.0 לא יבוצעו בחלונית נפרדת (POP-UP) – אך הפיתרון הפשוט ביותר, מבלי לסמוך על המפתחים של פיירפוקס הוא התוסף הבא אשר מציג את ההורדות בשורה צמודה לתחתית המסך. מניסיון זה נוח מאוד.
 6. ולסיום, אם התעניינתם לדעת איך כתוב הדף בו אתם צופים ולראות את קטעי הקוד הספציפיים של מקטע מסוים Firebug הוא התוסף בשבילכם.

2 תגובות “לקראת יום ההורדות הגדול: תוספות נבחרות לפיירפוקס”

 1. 1. לא נראה לי שיש צורך. כי כך נראה שזה עובד גם כך.
  2. לאלו שקשה להם להכנס לIE וזהו.
  3. איני מבין למה זה טוב.
  4. Better Gmail to rule them all, ולמה לעשות מזה קונן?
  5. בהחלת.
  6. אין צורך בזה אם אתה לא מפתח אתרי אינטרנט. זה כלי שנועד למטרה זאת בלבד והוא די כבד ונוהג להעיט אתרים כמו GMAIL לדוגמה. אם רוצים סתם לחטט – אז מה רע ב-View Source?

 2. 6. פיירבאג מאפשר לך לזהות את המקטע המדויק שמעניין אותך. בנוסף אתה יכול לערוך ממנו בקלות את הקוד.
  4. כדאי לעשות מג'מייל סוג של כונן כי זה נוח להעברת קבצים.
  3. שומר לך את הסימניות בדרך *מאוד* נוחה ונגישה מכל מחשב ברשת.
  2. חוסך את המעבר בין 2 דפדפנים.
  1. אולי – כבר מזמן לא בדקתי…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>