לשלוח ולקבל פקסים ברשת, בחינם.

שליחת פקסים
אחרי שבפוסט אחר קבלתי על כך שאין בישראל שירותי פקס, דרך הרשת, חינמיים כמו שיש בארה"ב, מצאתי את השירות הנהדר הזה. ב- freefax.co.il, שהועלה לרשת ע"י אלירן ותומר יצחק, יכול המשתמש הפרטי לשלוח, ללא עלות, קבצים (בעדיפות לקבצי PDF) למכשירי פקס בישראל.

בדקתי את העניין וזה עובד נהדר! חשוב רק לדעת כי יחד עם הקובץ ששלחתם, יקבל בעל הפקס גם דף עם פרסומת לאתר…

קבלת פקסים
שירות לא פחות חשוב, הוא שירות קבלת פקסים. לפעמים נוצר מצב כי דווקא כאשר אתה זקוק למידע מסויים (וניתן לקבלו רק בפקס) אינכם נמצאים ליד מכונה שכזו… האתר MyFax (טרם ניסיתי) משייך לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם מס' פקס ויעביר לכם כקובץ את הפקס שנשלח.

נקווה, שגם כאשר השירות יהפך לפופולארי, עדיין הוא ישאר חינמי לגולש הפרטי.

4 תגובות “לשלוח ולקבל פקסים ברשת, בחינם.”

 1. MYFax עובד יפה. אבל חופשי רק בתנאי שכל שבוע את מחדש אותו. הם לרג'ים וגם אם לא חידשת מיד בזמן מספר הפקס קצת נשמר. חוץ מזה העלות 60 ש"ח לשנה וזה קצת פחות ממה שמבקשים במקומות אחרים.

 2. freefax.co.il, שהועלה לרשת ע"י אלירן ותומר יצחק, לא שומר על הפרטיות של הלקוחות. כדי לוודא שלא נשלח חומר מסחרי הם קוראים ושומרים כל פקס, בניגוד לשירות כגון FIXFAX שלא שומרים.

 3. תגובת אלירן, מפעיל אתר פריפקס :

  א. אנחנו לא מוסיפים פרסומות לפקסים שנשלחים בפריפקס, גם לא בשירות החינמי. הפקסים נשלחים as-is.
  ב. בפריפקס מקפידים על חסיון המידע הנשלח, ופרטיות המשתמשים בשירות. אנחנו כן בודקים (מדגמית) את הפקסים שנשלחו בשירות החינמי, כדי למנוע שימוש מסחרי.
  ג. הפקסים שנשלחו בשירות החינמי נשמרים לתקופה קצרה לצרכי בקרה, ולאחר מכן נמחקים.

  בברכה,

  אלירן.

 4. בפרי פקס אני לא מצליח לשלוח פקס לטלפון נייד.
  יש להם כניראה חסימה למספרים ניידים..
  חבל..כי למשל הפקס של סלקום הוא לנייד
  אילן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>