נותני שירות – ברשת

לא מזמן התקלקלה לי הטלוויזיה. טלוויזיה מצוינת מסוג טריניטרון של סוני. פניתי לשירות היבואן בשביל לבדוק כמה יעלה לי תיקון הטלוויזיה וגיליתי שמדובר בעסק מאוד יקר הטומן בחובו הימור לא קטן (לקיחת הטלוויזיה אליהם תעלה 390 ש"ח, לא כולל עלות חלפים, ואם אפשרות סבירה שכלל לא יהיה שווה לתקנה).

מכיוון שרק לאחרונה עברתי למקום מגוריי הנוכחי, איני מכיר את מתקני הטלוויזיות בעיר, מחיריהם ואיכותם וכמעט שוויתרתי על תיקון הטלוויזיה. למזלי, במקרה, מצאתי את האתר Clic2fix.

האתר הזה מאפשר לגולש לשלוח "הצעה לשירות" ולקבל הצעות תיקון ושיפוץ מבעלי מקצוע, ללא תשלום.

בדקתי את הנושא ושלחתי הודעה על כך שהטלוויזיה שלי התקלקלה באתר – ובאמת – תוך יום-יומיים התקשרו אליי שני מתקני טלוויזיות מאיזור מגוריי.

כל שנותר היה לי זה לבחור אחד משניהם ולקוות שהשירות שבעל המקצוע ייתן יהיה מוצלח. אני יכול להעיד, שלפחות במקרה שלי, הייתה זו חוויה מוצלחת ואפילו סבירה (מבחינת המחיר).

שווה בדיקה.

לראות טלוויזיה באינטרנט

אני לא יודע אם זה לרגל המצב ושלאחריו האתר יורד, אבל מצאתי את האתר הזה שמשדר את ערוץ 10, 2, 1, אל-ג'זירה, אל-מנאר ועוד – בלי הפסקה. ואם שטף המידע והצורך לבטל את השידור האוטומטי מכל התחנות מעיק עליכם, מומלצים שידורי ערוץ 10, 2 ו-1 באתר הזה של סימניה (תודה, לייףהאקר).

ואם כבר פשפשתם באתר של סימניה, אז שימו לב לפרויקט "תקרא לי סיפור" שיכול להוות אופציה מעניינת למי שכבר סיים את כל התסכיתים שניתנים להורדה חינם-אין-כסף ברדיו הר הצופים.