בלוגים מומלצים

למרות שקרנם של הבלוגים ירדה לאחרונה, ורבים מהבלוגים האהובים עליי כבר לא מתעדכנים כלל (או לעיתים רחוקות) – ואולי דווקא בגלל זה, אשמח לשתף אתכם במספר בלוגים חדשים (לפחות עבורי) שאני נהנה מהקריאה בהם:

  1. צעיר הבלוגים, ושייך לחבר טוב מתקופת האוניברסיטה שהעתיד עוד צופן לו גדולות ונצורות, פיטפוטנטים. בלוג המסביר החל מהצעד הראשון כל מה שאיי פעם תרצו לדעת על התחום המעניין הזה במשפטים. חובה לכל יזם מתחיל הבונה על איזה אקזיט מטורף ביום מן הימים.
  2. השני, הינו בלוג כלכלי שמחברו (כך לפחות מעיד על עצמו) עובד בהיי טק ומנהל את תיק ההשקעות שלו בעצמו כבר שנים רבות. יש מה ללמוד – ובהחלט התחושה גורסת שהמחבר חף מאינטרסים זרים – מלבד הרצון ללמד כיצד לנהל השקעות.
  3. ואחרון חביב (שיתכן וכבר הזכרתי בעבר) הוא בלוג על אוכל, חוויות וכל מה שביניהם. כתוב היטב בידיו האמונות של יובל, אחד האנשים החביבים עליי במילואים ובאופן כללי.

קריאה מהנה!

קצת על יזמות עסקית (או: הפעלות וימי הולדת לילדים)

לא מזמן יצא לי לחדש קשר עם חברת ילדות, אשה מוכשרת ביותר (בעלת תואר שני בארכיאולוגיה, אם אני לא טועה, וכישרון מדהים לשפות) עם אהבה גדולה לילדים. עם חידוש הקשר ובכלל – מאוד שמחתי לגלות כי איפשהו באמצע 2009 החליטה חברתי לעזוב הכל ולעסוק במה שהיא הכי אוהבת – לעשות כיף לילדים.


עם הרבה מוטיבציה ורצון הקימה חברתי את "גמבה – ימי הולדת לילדים", רכשה ציוד ומשחקים (דברים מדהימים באמת, חבל שבתקופתי לא היו דברים כאלה) כמו גם אתר אינטרנט שילווה את הילדים בכל תהליך יום ההולדת (החל בהכנת ה- theme למסיבה, אם תהיה בסימן דינוזאורים, פיות, הישרדות או פיראטים וכלה בפידבקים מהחברים אחרי המסיבה). כחלק מהדינאמיקה סביב יום ההולדת, כל ילד מקבל עמוד אינטרנט אישי הכולל מספר תמונות, פרטים עליו ועל המסיבה, נאום יום הולדת קצר ומנגנון טוקבקים ואישורי השתתפות.


ממה שאני מבין, תוך זמן קצר הפך המיזם העסקי של חברתי לשם דבר בטבעון (מקום מגוריי חברתי) וחיש מהר "גמבה – ימי הולדת לילדים" התרחב ומפעיל ימי הולדת ומסיבות בכל רחבי הארץ.


כל הכבוד!