5 אפליקציות חובה לאנדרואיד

כבעלים הגאה של סמסונג גלאקסי 2, אני שמח לפרסם את מה שלדעתי הן 5 האפליקציות שכל ישראלי בעל מכשיר אנדרואיד חייב להוריד. ולמי שיש אייפון, מוזמן לקרוא את הפוסט 5 אפליקציות חובה לאייפון.

 

1. WAZE – ניווט GPS

wazeוויז היא תוכנת ניווט חינמית מבוססת על תוכן משתמשים. התוכנה מעדכנת את המסלול לפי מצב התנועה בכבישים ואף כוללת עדכוני משטרה ומצלמות.

 

2. Dolphin Browser HD – גלישה ברשת

hi-256-8-8c470be652681ec631103ba91c3a51cfcbc857ce

דולפין הוא דפדפן גלישה מהיר ונוח במיוחד, אשר מתרסק באופן שכיח הרבה פחות מהדפדפן המובנה של מערכת ההפעלה. אפשרות נוספת היא אופרה מובייל המוכר והטוב.

 

 

3. AndroZip – גישה ל”רוט” (הקרביים של המערכת) ופתיחת קבצים מכווצים

hi-124-7

אולי היתרון הגדול ביותר שיש למכשירי האנדרואיד על פני מכשירי אפל הוא בגישת הגן הפתוח והיכולת להגיע לקרביים של המערכת מבלי לפרוץ אותה. אני עושה שימוש בדפדפן הקבצים אנדרוזיפ, שגם מהווה מכשיר לחילוץ קבצים מכווצים.

 

 

4. Documents To Go – תוכנה לקבצי אופיס

2011-10-18_1652דיוקומנטס טו גו היא תוכנה נהדרת שמצליחה להתמודד עם השפה העברית. הגירסה החינמית מאפשרת צפייה בלבד בקבצים ואילו הגרסה בתשלום מאפשרת עיבוד ושינוי.

 

 

5.   Robo Defense משחק שורף זמן

hi-124-5 רובו דיפנס הוא אחד מהמשחקים שמסייעים לי להעביר זמן בתורים ארוכים, בשעות מתות ובכלל. הגרסה החינמית מאפשרת טעימה של המשחק בלבד ואילו הגרסה בתשלום תשרוף לכם המון זמן. עדיף שלא תורידו.

 

כמובן שחמש האפליקציות המצצוינות למעלה הן רק קצה הקרחון. מומלץ להוריד ולעשות שימוש בגרסאות האנדרואידיות של דרופבוקס, טוויטר ופייסבוק ובעשרות אחרות המצויות במרקט של אנדרואיד (במהרה תגלו כי מבחר האפליקציות לאנדרואיד כמעט ואינו נופל מהמבחר שקיים לאייפון).

שתפו אותנו באפליקציות שוות נוספות בתגובות לפוסט.

העם דורש ווידג’ט חברתי

כל מי שעוסק בפיתוח והקמת אתרים ימצא את אתר זושיה מעניין באופן מיוחד. האתר מאפשר בפשטות ובקלות ליצור ווידג’טים חברתיים מותאמים אישית הניתנים להטמעה בכל אתר. ווידג’ט חברתי? מערכת המאפשרת שאיבת תכנים מפלטפורמות חברתיות.

איך יוצרים זושיה מותאמת אישית? מאוד פשוט: בוחרים עד 10 ערוצי תוכן (פייסבוק, טוויטר, יוטיוב), בוחרים צבעים, אם רוצים שהווידג’ט יהיה מימין לשמאל או משמאל לימין, מעתיקים את הקוד לאיזור המתאים בדף וזהו… יש לכם עדכון תכנים חברתיים אצלכם באתר.

הנה דוגמא של התכנים החברתיים של משרד עורכי הדין והמגשרים אפלדורף ושות’: