גלקסי 2: האביזרים שאי אפשר בלעדיהם

הטלפון הסלולארי כבר מזמן לא רק טלפון: הוא מכונת משחקים, מכשיר ניווט GPS, טלוויזיה, רדיו, פנס והרשימה עוד ארוכה… אם אתם באמת רוצים להוציא מהמכשיר שלכם את המיטב, אז האביזרים המפורטים בפוסט הזה הם לא פחות מהכרחיים. במידה ואתם מכירים אביזרים נוספים ששדרגו לכם את חווית השימוש – אשמח שתשתפו.

1. מגן מסך

הגלאקסי 2 מתהדר במסך גדול ומרשים, חשוב לשמור עליו משריטות ונזקים. למכירה מוצעים מגיני מסך בטווח רחב מאוד של מחירים. מניסיוני, אין הבדל משמעותי בין מגן מסך שנרכש בשני דולר (כולל משלוח לארץ) לבין מגיני המסך המגיעים לכדי 100 ש”ח – תקנו את הזולים ולא תתבאסו כשתחליפו אותם בחדשים אחת למספר חודשים.

2. כיסוי למכשירsamsung galaxy s II case-mate

גם המכשיר עצמו, מטבע היותו דק, קטן ויקר, זקוק להגנה מפני מכות ונפילות. בניגוד להצעתי הקודמת, במקרה זה איני ממליץ לחסוך במשאבים ולרכוש כיסוי פלסטיק זול, אלא לרכוש אחד מכיסוי הסיליקון של חברת case-mate. מניסיוני, הכיסויים האלה מצליחים לעמוד בכבוד בחבטות ובמכות רציניות… ועדיף להחליף אותם אחת לחצי שנה מאשר את הטלפון…

3. מטען לרכב

הבטריה של כל הסמארטפונים אינה מחזיקה מעמד זמן רב לצערנו, ועד שלא ימציאו איזו בטריה גרעינית נצטרך להטעין את הסמארטפון בכל מקום אפשרי – אם על ידי חיבור למחשב, לשקע החשמל או למצת ברכב.

ב ebay ובדיל אקסטרים תוכלו למצוא מגוון מטענים לרכב בעלויות זניחות. מניסיוני, הם נהרסים ומפסיקים לעבוד מהר מאוד. אני ממליץ על רכישת חיבור למצת שהופך ליציאת USB (שאותו מחברים לכבל USB – מיקרו USB). אלה עמידים יותר ולא נוטים להתקלקל כמו מטענים ייעודיים.

 

4. בטריה חלופית

אבל לא תמיד אפשר למצוא מטען. לפעמים אנו בדרכים, במילואים או בישיבות ארוכות. לשם כך נועדו הבטריות החלופיות (וזה אגב יתרון גדול של מכשירי האנדרואיד על פני האייפון – בו לא ניתן להחליף את הסוללה ידנית). בעלות מצחיקה ניתן לרכוש בטריות חלופיות ומטען ייעודי להן.

5. מעמד אוניברסאלי לרכב

מכיוון שהסמארט-פון הוא גם GPS, רבים משתמשים בו כנווטן – מתקינים עליו את אחת מתוכנות הניווט (Igo, waze או אחרים) ונוסעים. אני עדיין לא הצלחתי למצוא מעמד באיכות סבירה בעלות נמוכה (לא בישראל ולא בעולם), אז אני פשוט מחליף כל כמה חודשים את המעמד שרכשתי ב ebay.

6. אוזניות ושפורפרות

אמנם אני לא אודיופיל, אך האוזניות המקוריות של סמסונג מצויינות. למי שיש אוזניים קטנות, או סתם נוסטלגי, אני ממליץ בחום על שפופרת טלפון המתחברת ליציאת האודיו של הטלפון (שימו לב שהן תואמות גלקסי 2 ואייפון, אך לא גלקסי).

 

20120524_143904

 

עדכון 2.6.12: ואם אתם לא רוצים לקנות, תמיד תוכלו להכין בעצמכם….